• Wpisów:703
  • Średnio co: 3 dni
  • Ostatni wpis:2 lata temu, 22:58
  • Licznik odwiedzin:45 516 / 2408 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
"50% twojego seksapilu to to, co rzeczywiście w sobie masz, a 50% to to, co ludzie sądzą, że masz".
 

 
"To pocałunek, który każe gwiazdom wspinać się na niebo i rozświetlać świat. Taki, który trwa wiecznie, a jednocześnie nie trwa ani chwili"
 

 
A może po prostu zbyt rzadko zdajemy sobie sprawę jak wielkie szczęście mamy obok?
 

 
"Ale z miłości robi się rzeczy, których inaczej by się nie zrobiło. Kiedy kochasz, ten drugi człowiek jest dla ciebie ważniejszy niż ty sam"
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
"Czy to nie jest wielka rzecz - znaczyć dla kogoś wszystko?"
 

 
"Od kiedy nie mogę Cię widywać, zrozumiałem jak bardzo Cię potrzebuję. (...) Od Twojego zniknięcia wszystko wydaje mi się nijakie".
 

 
Droga Dziewczyno,
Kocham wszystko, co Cię dotyczy. Kocham Twój umysł, Twoje serce, Twoje ciało. Wszystko. Nie ma w Tobie niczego, czego bym nie lubił. To, co sprawia, że różnisz się od innych, powoduje, że jesteś wyjątkowa. Uwielbiam, gdy się wygłupiasz, kocham to, kiedy się śmiejesz i robisz śmieszne minki. Po prostu się rozpływam. To piękne - móc zobaczyć dziewczynę, która jest szczera i wolna. Żyjesz bez przepraszania za to, że jesteś. I doskonale wiesz, kim jesteś. Nie przejmujesz się wcale tym, co inni myślą o Tobie i o Twoim życiu. Ten rodzaj pewności siebie jest najseksowniejszą rzeczą na świecie. Najseksowniejszą. Czasem przyłapujesz mnie na tym, że się na Ciebie gapię - tak, wiem - ale nic nie mogę na to poradzić. To dlatego, że próbuję Cię rozgryźć. Jesteś jak książka, którą rozpaczliwie staram się odczytać. Nie dbam o to, co w niej jest - chcę wiedzieć, co ma do przekazania. Twój umysł mnie fascynuje. Chcę się od Ciebie uczyć. Chcę, żebyś nauczyła mnie wszystkiego, co wiesz. Najlepsze lekcje w życiu daje mi właśnie słuchanie Ciebie. Nie byłbym tym, kim teraz jestem, gdyby nie wszystko, czego mnie nauczyłaś. Nazwałem mój album na Twoją cześć - bo mnie inspirujesz. Zawsze o Tobie myślę, kiedy tworzę muzykę. Zawsze. Chciałbym, żebyś kochała tę muzykę, którą dla Ciebie tworzę. Mam nadzieję, że ona powoduje, że czujesz się dobrze, że chce Ci się tańczyć i jesteś "happy". Czuję się, jakbym przy Tobie był, chociaż nie ma mnie przy Tobie osobiście. Czy to dziwne? Nie wiem, może, ale Ty już wiesz, o co mi chodzi - i wiesz, że nie mam nic złego na myśli. Nie jestem taki, jak wszyscy inni chłopcy, jestem trochę inny. Po prostu staram się, żebyś myślała o mnie tak, jak ja myślę o Tobie. Chcę tylko, żebyś mnie zauważyła. Nie mam problemu z przyznaniem się do tego. Nawet nie Marilyn Monroe. Kto? Kleopatra? Błagam. Nawet nie Joanna D'Arc. One nic dla mnie nie znaczą. Ja chcę innej dziewczyny. I jesteś nią TY.
Kocham Cię,
Pharrell.
 

 
Znajdź faceta, który nazwie Cię piękną kobietą, a nie fajną dupą,który zadzwoni, kiedy się rozłączysz. Poczekaj na mężczyznę, który będzie Cię całował w czoło, pokazując jak bardzo Cię kocha, który będzie uwielbiał Cię w dresie czy w pidżamie, który będzie dumnie trzymał Cię za rękę przy swoich znajomych, który będzie mówił Ci,że pięknie wyglądasz bez makijażu i ułożonych włosów. Poczekaj na faceta, który swoim znajomym powie: " TO TA JEDYNA! "
 

 
"- Kto dzwonił?
- Przeznaczenie. I jeśli to dobrze rozegramy, może okazać się naszym ratunkiem."
 

 
"Następnie z czułością, która sprawiła, że serce w nim zamarło, otoczyła ramionami jego szyję. Przez długi czas siedzieli w fotelu, przytuleni do siebie, a każde z nich marzyło, by ta chwila trwałą wiecznie."
 

 
"Człowiek to rzeczownik, a rzeczownikiem rządzą przypadki."
 

 
“ Piękno kobiety nie przejawia się w ubraniach, które nosi, w jej figurze lub sposobie w jaki układa włosy. Piękno kobiety musi być widoczne w oczach, ponieważ są one drzwiami do jej serca - miejsca gdzie mieszka miłość. ”
  • awatar W Twarz Zaśmiać Się Światu..: niebieskie oczy <3 dodałam nowy wpis, zapraszam :*
  • awatar Nancy07: Teraz to należy wytłumaczyć 'tylko' wszystkim innym, którzy tworzą ten świat. W życiu bowiem najbardziej liczy się piękne wnętrze człowieka.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Dobrze wiem, że ten los wystawia nas na próbę, pieprzę smutek i żal, gorzkie łzy są mi obce, tylko czasem miotają mną te chore emocje.
  • awatar _Magda ._.: Znam to uczucie :(( Zapraszam do Mnie, do komentowania :c
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
"Przecież niczego tak w życiu nie potrzebujemy jak miłości, no może jeszcze tlenu".
 

 
"Mam zbyt dużo wolnego czasu. Wolny czas sprawia, że ludzie myślą; myślenie sprawia, że ludzie chorobliwie zajmują się sobą; a jeśli nie jesteś wodoszczelny i nieskazitelny, przesadne zajmowanie się sobą prowadzi do depresji."
 

 
"Podobno jak kogoś kochasz to nie możesz przestać o nim myśleć. I przede wszystkim o niego walczysz. Tylko uwierz, ze trudno jest o kogoś walczyć, jak wiesz, że i tak Cie nie wybierze "
 

 
"Tak, na to wygląda. Odbiło ci, zbzikowałaś, dostałaś fioła. Ale coś ci powiem w sekrecie. Tylko wariaci są coś warci."
  • awatar Gość: Świetny blog ! Zapraszam do mnie na http://angiee-nails.blogspot.com/ :))
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
"Żeby wybaczyć, trzeba wyzbyć się nadziei na lepszą przeszłość. Początkowo może wydać się to brutalne, ale kiedy uwolnisz się od marzeń o przeszłości, możesz zacząć zmieniać swoją teraźniejszość i stworzyć dla siebie lepszą przyszłość."
 

 
If today is the worst day of your life…then you know tomorrow will be better.
 

 
"Nie wiem, dlaczego ludzie mówią, że cuda się nie zdarzają, przecież Ty się zdarzyłeś".
 

 
"Miłość to jedyne, co jest w stanie przetrwać ciemność, śmierć i zniszczenie."
 

 
"Spojrzałam mu w oczy i kompletnie zapomniałam o całym świecie"
 

 
"Czasem miłość przychodzi z nieoczekiwanej strony."
 

 
"Chciałabym ci coś takiego zrobić, żebyś nie mógł beze mnie żyć, żebyś nie mógł o mnie zapomnieć".