• Wpisów:703
  • Średnio co: 3 dni
  • Ostatni wpis:2 lata temu, 22:58
  • Licznik odwiedzin:44 210 / 2350 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
"- Chciałabym umieć mówić tak jak ty - powiedziała - Wszystkie twoje słowa są idealnie dobrane. Zawsze znajdujesz właściwy cytat, umiesz przekonać, że mnie kochasz. Skoro ja nie potrafię przekonać Ciebie, że nigdy cie nie opuszczę...
Chwycił jej dłoń
- Powtórz to jeszcze raz.
- Nigdy cię nie opuszczę.
- Nieważne, co się stanie, nieważne, co zrobię?
- Nigdy z ciebie nie zrezygnuję - zapewniła. - Nigdy. To, co do ciebie czuję... - Zabrakło jej słów. - To najważniejsza rzecz, jaką w życiu czułam."
 

 
"Ktoś kiedyś powiedział, że w chwili, kiedy zaczynasz zastanawiać się, czy kochasz kogoś, przestałeś go już kochać na zawsze." - Zafón
 

 
"- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy?
- Nic wielkiego. - zapewnił go Puchatek. - Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika."
 

 
"Kochana Claire,

'Co' i 'gdyby' to dwa niewinne słowa, ale gdy stają razem obok siebie nabierają mocy,
by prześladować Cię przez całe życie.
'Co' i 'gdyby'
'Co i 'gdyby'
'Co i 'gdyby'
Nie wiem jak zakończyła się Twoja historia,
ale jeśli to co czułaś było prawdziwą miłością,
to nigdy nie jest za późno.
Jeśli była ona prawdziwa wtedy,
to czemu nie miałaby być i teraz.
Potrzeba jedynie odwagi, by podążyć za głosem serca.
Nie wiem jak to jest gdy kocha się tak jak Julia,
miłością tak silną, że zmusza do porzucenia bliskich
i przepłynięcia mórz, ale chciałabym wierzyć,
że jeśli dane mi będzie kiedyś tak pokochać,
to będę miała odwagę by za tym pójść.
Jeśli ty tego dotąd nie uczyniłaś Claire,
to mam nadzieję, że to jeszcze zrobisz.

Twoja Julia"
 

 


wiesz , kiedy życie mi sie sypie , kiedy przestaje ogarniać , lubię pobyć sama . tak zwyczajnie zamknąć się w czterech ścianach swojego pokoju , albo wziąć słuchawki i ruszyć przed siebie na długi spacer po cichej okolicy . odcinam się wtedy od wszystkich ludzi , od zgiełku codziennych spraw i po prostu przebywam w samotności . to pomaga mi porządnie zastanowić się na sobą , nad swoim życiem . poukładać burdel w głowie , zrozumieć problemy które mnie otaczają , i które niszczą mnie swoim ogromem . czasem lubię tak rozkminiać , rozkminiać bez pamięci . myśleć i myśleć . nie mówić nic nikomu , tylko z własną duszą - sam na sam - rozwikłać problem . ogarnąć się a potem żyć dalej , z czystym umysłem , nowymi zasadami i zagojonymi ranami na sercu . wszystko. albo. nic.
 

 
Euro czas zacząć !!!

 

 
Bo tylko z przyjaciółmi można się świetnie bawić.
Przyjaźń jest najcenniejsza w życiu, nie traćmy jej.

Wycieczkaaa <3 nie, będzie mnie trochę ;p
 

 
- Co się z nami stało? To znaczy z naszą przyjaźnią?- spytało Serce.
- Jak to co? Odwróciłeś się ode mnie, nie posłuchałeś mnie. Wpuściłeś obcą osobę do siebie. Sam widzisz jak to się skończyło.- odpowiedział Rozum.
- Ale ja naprawdę nie chciałem. Myślałem, że to ten, że nasza pani będzie szczęśliwa. Myliłem się. Przepraszam cię za to.
- Przeprosiny przyjęte, ale to i tak nic nie zmieni. Musimy pracować razem, żeby więcej się to nie zdarzyło. Nasza pani cierpi i to przez ciebie.
- Wiem, spróbuje to naprawić.- powiedziało smutno Serce.- Teraz będę bardziej ostrożny. Nie dam się uwieść pierwszemu lepszemu, a jeśli już będę pewien to spytam ciebie o radę.
- Dobrze, a teraz muszę uspokoić naszą właściciele. Bardzo cierpi, chyba ona też myślała, że to coś poważnego. W życiu jest dużo rozczarowań, a my musimy sobie z nimi radzić. i uczyć się na błędach.
- Teraz już o tym wiem. Dobrze mieć cię przy sobie Rozumie.

Serce i rozum zawsze powinny iść ze sobą w parze. Dzięki sercu mamy uczucia, ale to rozum pozwala nam trzeźwo ocenić sytuacje.
 

 
Ale ten czas szybko leci 0.o
już niedługo wycieczka
będzie super

Chciałabym tak przez przypadek
się potknąć i wpaść akurat na Ciebie.
Jak w snach, ale o tym się nikt nie dowie, w końcu to tylko sny. Na jawie wracamy do rzeczywistości. Tylko szkoda, że nie jest tak jak sobie to wyobraziliśmy. . .
 

 
I żaby było jak dawniej . . .
Żeby czas wolniej leciał,
żeby wrócić do przeszłości i zatrzymać się w niej, gdy byliśmy mali, nie mieliśmy problemów i wszystko było takie proste . . .
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Simba: Ej, coś Ty, a to za co ?
Rafiki: To nie ma znaczenia. To już przeszłość.
Simba: Ale boli nadal.
Rafiki: Tak, przeszłość często boli. Można od niej uciekać albo wyciągnąć z niej jakieś wnioski.


Niby zwykła bajka, daje do myślenia. Moim zdaniem wszystkie stare bajki były 10000razy lepsze. ;]
 

 
zostawić przeszłość za sobą, a w przyszłość patrzeć optymistycznie. najważniejsze jest dzisiaj i jutro, a nie wczoraj. starajmy zapamiętywać tylko dobre chwile, a uczmy się na błędach ;]
 

 
I wish I had missed
The first time that we kissed
'Cause you broke all your promises
And now you're back you don't get to get me back

I've learned to live, half-alive
Now you want me one more time
 

 
Działo się z nią coś dziwnego, nie umiała tego opisać. Po prostu czuła, że spada i nic nie może z tym zrobić. Coraz głębiej... A zaczęło się od niego. Obiecywał, że zawsze będą razem, a ona głupia uwierzyła. Zaufała mu. Tak to się już kończy. Czekamy na księcia na białym koniu, lecz nie oszukujmy się każda marzy żeby nasz historia zakończyła się słowami " I żyli długo i szczęśliwie " (nikt nie powiedział, że razem)
 

 
Wkurzają mnie ludzie, którzy wszystko niszczą. Pojawiają się nagle, ale gdy odchodzą zastaje sam smutek i rozpacz. I ta świadomość, że to co było może już nie wrócić.

 

 
W życiu nie liczy się ilość oddechów tylko ilość chwil, które zaparły ci dech w piersiach !!! 

 
Nie wiem dlaczego, ale od samego początku podobał mi się ten cytat. Gdy wzięłam do ręki ostatnią część Harry'ego Pottera te słowa zrobiły na mnie ogromne wrażenie, były jakby uwieńczeniem wszystkich części.
Lecz w końcu każdy dąży to prawdziwej przyjaźni, do przyjaźni która nie złamie się przez choć jedną małą przeszkodę.

"Śmierć jeno przemierza świat, podobnie jak dwaj wierni druhowie, którzy razem przemierzają morza; jeden zawsze będzie żyć w drugim. Zniewoleni miłością, żyją w tym, co wszechobecne. W owym boskim zwierciadle widzą się twarzą w twarz, wolni i nie skalani. Wielka to dla nich pociecha, bo choć rzec można, że z tego świata odeszli, to ich przyjaźń wciąż trwa, ponieważ jest nie śmiertelna."
 

 
a było tak fajnie...
  • awatar patrycja ,: było , ale żyje się dalej ; ) 3maj się . + zapraszam do sb ; ]
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
-Opowiedz mi coś o sobie...
-Mam na imię Miłość, moją matką jest Pomyłka, ojcem Przypadek. Urodziłam się w sercu i tam obecnie mieszkam, razem z siostrą Nadzieją. Codzienne kłótnie z kuzynką Nienawiścią sprawiają, że tracę wiarę w siebie, ale dzięki niej staję się też silniejsza. Mimo to boję się, że kiedyś to ona wygra, ma przeciez ze sobą Zazdrość, Ból, Kłamstwo, Zdradę, Cierpienie... A ja? Szczęście czasem wpadnie do mnie przez okno, kiedy wczyscy już śpią. Zaufanie strasznie choruje, Czułość i Optymizm wyjechali na wakacje, nie planują powrotu... Rozum uważa, że to co robię jest irracjonalne, jest całkowitym przeciwieństwem mnie. Tak więc zostałam sama... Tylko ludzie czasem O mnie dbają, pielęgnują. Naprawdę się starają.
 

 
Nie pamiętam już nic. Twój uśmiech, zapach, a nawet te cudowne oczy, które patrzyły na mnie jak na boginie, nawet wtedy gdy wyglądałam okropnie, wszystko zatarło się w mojej pamięci. Mówiąc, że odchodzisz nie wspomniałeś, ze zabierzesz wszystkie moje wspomnienia, to wszystko co się z tobą wiązało...
 

 
"Wiedz, że nie ma odwrotu, bo takie jest prawo i przeznaczenie prawdziwego strażnika, a twoją nagrodą nie będzie żal, złośliwość, niechęć czy zemsta, lecz niezłomna wiara w honor. Nic ci nie zagwarantuje miłości, szczęścia ni zysku."
 

 
Uratował ją tylko dlatego, że zawdzięcza jej życie, a doskonale wiedział, że jednym z prawdziwych niebezpieczeństw tego świta, podobnie jak tamtego w górze, są niespłacone zobowiązania."
 

 
`bo dla takich przyjaciół warto żyć
a moi są bezkonkurencyjnie najlepsi ;p
 

 
Nie wiem o czym będzie dokładnie mój mini blog, ale na pewno będę umieszczać w nim cytaty i jakieś opisy. ;] Jeszcze zobaczymy...
  • awatar an!mek: nowy blog :d będę odwiedzać bo zaczęło się ciekawie :D ;* i serdecznie zapraszam do siebie :D
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›